Śniadanie ważna sprawa !!!

21/02/2020
- Paulina Kluga

Kochani !!! Aby dobrze zacząć dzien konieczne jest zjedzenie smakowitego śniadania i my jesteśmy w stanie Wam to zapewnić !!! Zapraszamy !!!

Wyobraźcie sobie ... budzicie się i czujecie zapach pysznej kawy, świeżych bułeczek i domowej szarlotki na cudownie maślanym cieście, którą nasza Pani Ewa - szefowa kuchni, robi obledną. Mamy to na codzień, więc możecie nam wierzyć ... codziennie jest tak samo pysznie :)

Nie da sie dobrze rozpocząć dnia kiedy nasz organizm domaga sę nakarmienia. Dlatego zapraszamy Was codziennie na nasze śniadania, przygotowywane zawsze ze świeżych produktów, z domową miłością i starannością. Panie w kuchni uwijają się jak mróweczki, żeby wszystko było gotowe na pierwszego gościa. Stół szwedzki ugina sie od pyszności: serki, twarożki, wędliny, warzywa, owoce, no i oczywiście słodkości dla porannych łasuchów. Nie obędzie się również bez świeżo pażonej kawy i aromatycznej herbaty.

Oczywiście najważniejsze są potrawy na ciepło, które każdego dnia są inne i urozmaicone tak, żeby każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Zachęcamy do korzystania z śniadań podczas pobytu w naszym hotelu. Jeżeli już dokonałeś rezerwacji bez śńiadania nic straconego - umożliwiamy dokupienie go w każdej chwili, a jeśli musisz wcześnie wyjść, przed godziną rozpoczęcia śniadań przygotujemy je dla ciebie na wynos ... ot tak ... puszności na dobry dzień :)

Czekamy na Was Drodzy Goście !!! Do zobaczenia !!!

2021

Kwiecień (2) Marzec (9) Luty (8)

2020

Grudzień (2) Maj (3) Kwiecień (2) Marzec (2) Luty (2) Styczeń (2)

2019

Kwiecień (1) Marzec (1) Luty (2)

2018

Czerwiec (1) Kwiecień (1) Marzec (1) Luty (1) Styczeń (2)

2017

Grudzień (2) Listopad (1) Październik (2) Wrzesień (1) Lipiec (1) Czerwiec (2) Maj (3) Kwiecień (3) Marzec (2) Luty (2) Styczeń (2)

2016

Grudzień (2) Listopad (2) Październik (1) Wrzesień (1) Sierpień (2) Lipiec (1) Czerwiec (1) Maj (4) Kwiecień (4) Marzec (4) Luty (4) Styczeń (3)

2015

Grudzień (4) Listopad (4) Październik (5) Wrzesień (4) Sierpień (2)
News archive

Subscribe Newsletter

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close