Duet – przytulny hotel dla każdego

13/08/2015

Wakacje … wszyscy na nie czekamy cały rok .. czyż nie? To idealny czas, aby wybrać się w podróż po Polsce, przy okazji odwiedzając Wrocław. A we Wrocławiu … ufff …w taki upał delikatna wodna kurtyna na Starówce będzie cudownym orzeźwieniem, spacer po Ostrowie Tumskim uwieńczony schłodzonym drinkiem wypitym na leżaku przy Odrze ... marzenie, Afrykarium, Hala Stulecia, a po tak długim spacerze odpoczynek na Pergoli przy chłodnej fontannie. Czyż to nie brzmi pięknie?

Z każdego z tych miejsc bez problemu dostaniesz się komunikacją miejską do małego, sympatycznego hoteliku, o miło brzmiącej nazwie Duet. Duet jak my i Wy, czyli hotel i goście, jak ja i ty, czyli romantycznie, jak rodzic i dziecko, czyli rodzinnie, jak Ty i twój pies, czyli przyjacielsko. Czyż nie przyjemnie byłoby po intensywnym dniu spędzić tę letnią noc w gustownym, klimatyzowanym pokoiku? Zapewne niejeden z Was marzy o takim urlopie, a my, zgrana załoga hotelu Duet chętnie wszystkich ugościmy.

Nasz hotel nie posiada imponująco długiej historii jednak na stałe wpisał się we wrocławskim świecie hotelowym. Posiadamy 39 nowocześnie, a zarazem przytulnie urządzonych, klimatyzowanych pokoi, które przed trzema laty przeszły gruntowny remont. To co nas wyróżnia spośród setek innych wrocławskich hoteli to personel. Stanowimy zgrany, stały zespół, właściwie niezmienny od kilku lat, dlatego i nasi goście odczuwają rodzinną atmosferę tu panującą. Lubimy siebie nawzajem, lubimy naszą pracę, a najbardziej lubimy Was drodzy goście. Dlatego odwiedzajcie nas jak najczęściej, a zapewniam, że zrobimy wszystko abyście z chęcią do nas wracali.Na zdjęciu: Recepcjonistka - Monika.

Na zdjęciu: Recepcjonistka - Monika

2021

Kwiecień (2) Marzec (9) Luty (8)

2020

Grudzień (2) Maj (3) Kwiecień (2) Marzec (2) Luty (2) Styczeń (2)

2019

Kwiecień (1) Marzec (1) Luty (2)

2018

Czerwiec (1) Kwiecień (1) Marzec (1) Luty (1) Styczeń (2)

2017

Grudzień (2) Listopad (1) Październik (2) Wrzesień (1) Lipiec (1) Czerwiec (2) Maj (3) Kwiecień (3) Marzec (2) Luty (2) Styczeń (2)

2016

Grudzień (2) Listopad (2) Październik (1) Wrzesień (1) Sierpień (2) Lipiec (1) Czerwiec (1) Maj (4) Kwiecień (4) Marzec (4) Luty (4) Styczeń (3)

2015

Grudzień (4) Listopad (4) Październik (5) Wrzesień (4) Sierpień (2)
News archive

Subscribe Newsletter

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close