Wsiądź na rower - w mieście też może być pięknie

13/05/2020
- Paulina Kluga

Czy wiecie, że we Wrocławiu mamy dosłownie kilometry tras rowerowych? Aż grzech nie skorzystać !!!

Drodzy Wielbiciele dwóch kółek ... wiemy, że nastał czas kiedy czujemy sie nieco ograniczeni. Ale wracamy do normalności. Już za chwilę wszystko będzie jak dawniej, dlatego zachęcamy Was już dziś do planowania podróży. A że tak długo byliśmy zmuszeni do pozostania w domach to dlaczego by teraz tego nie nadrobić? Uwierzcie, że wziedzanie Wrocławia rowerem może być najpiękniejszą przygodą!

Już pomału przygotowujemy się na Wasz przyjazd, dlatego nasza załoga postanowiła przygotować dla Was mapkę tras rowerowych. Chętnie poopowiadamy i wyjaśnimy gdzie najlepiej pojechać, co ciekawego zobaczyć. Trasy opracowaliśmy z myślą o zwiedzeniu ciekawych miejsc we Wrocławiu, ale znajdziecie też miejsca odludne, spokojne, tylko natura rower i Wy. 

Martwicie sie o rowery? Nie ma o co ! Dla podróżujących z rowerami znajdziemy bez problemu miejsce do ich bezpiecznego przechowania, a dla zapewne już niebawem powróci możliwość wypożyczenia rowerów miejskich. Zapraszamy Was serdecznie. Mamy nadzieję, że już niebawem sie zobaczymy!!!

Hej Przygodo !!!

2020

Grudzień (1) Maj (3) Kwiecień (2) Marzec (2) Luty (2) Styczeń (2)

2019

Kwiecień (1) Marzec (1) Luty (2)

2018

Czerwiec (1) Kwiecień (1) Marzec (1) Luty (1) Styczeń (2)

2017

Grudzień (2) Listopad (1) Październik (2) Wrzesień (1) Lipiec (1) Czerwiec (2) Maj (3) Kwiecień (3) Marzec (2) Luty (2) Styczeń (2)

2016

Grudzień (2) Listopad (2) Październik (1) Wrzesień (1) Sierpień (2) Lipiec (1) Czerwiec (1) Maj (4) Kwiecień (4) Marzec (4) Luty (4) Styczeń (3)

2015

Grudzień (4) Listopad (4) Październik (5) Wrzesień (4) Sierpień (2)
Archiwum aktualności

Zapisz się do newslettera

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij