Szalony weekend we Wrocławiu !!!

24/04/2019
- Paulina Kluga

Wiosna !!! Ach to Ty !!!

Kochani !!! We Wrocławiu wiosna rozgościła się już na dobre, a to świetna wiadomość jeżeli jeszcze zastanawiacie się gdzie spędzić majowy długi weekend. U nas znajdziecie mnóstwo propozycji !!! Majówka zapowiada się iście koncertowo !!!

To już nasza wrocławska tradycja - 3-Majówka rusza już za kilka dni. Jeśli jeszcze nie macie planów, warto wziąć pod uwagę przyjazd do Wrocławia. Szalone trzy dni, przepełnione koncertmi plenerowymi. Trzeba zabrać ze sobą tylko dobry nastrój i dać się ponieść słonecznej, radosnej atmosferze naszego pięknego miasta.

W tym roku koncerty będą odbywać się na Pergoli, tuż obok Hali 100-lecia, blisko Zoo. Piękna okolica, przyjazna zarówno młodzieży jak i rodzinom z małymi dziećmi. Cudowna sceneria, dobra muzyka, pokazy fontanny multimedialnej. Czyż to nie brzmi zachęcająco?

Tym razem będziemy mogli pobawić się na koncertach Kultu, Kasi Nosowskiej, Illusion, Comy, Nocnego Kochanka i wielu innych znanych i lubianych polskich artystów. 

Pakujcie więc manatki, koniecznie zabieżcie ze sobą kocyk piknikowy i wyruszajcie do Wrocławia. W Hotelu Duet mamy jeszcze wolne pokoje na Majówkę !!! Zapraszamy !!!

Zachęcamy jednak do kupna biletów do Zoo lub na koncerty przez internet, bo zapewne na miejscu nie obedzie się bez baaaardzo długich kolejek !!!

2021

Kwiecień (2) Marzec (9) Luty (8)

2020

Grudzień (2) Maj (3) Kwiecień (2) Marzec (2) Luty (2) Styczeń (2)

2019

Kwiecień (1) Marzec (1) Luty (2)

2018

Czerwiec (1) Kwiecień (1) Marzec (1) Luty (1) Styczeń (2)

2017

Grudzień (2) Listopad (1) Październik (2) Wrzesień (1) Lipiec (1) Czerwiec (2) Maj (3) Kwiecień (3) Marzec (2) Luty (2) Styczeń (2)

2016

Grudzień (2) Listopad (2) Październik (1) Wrzesień (1) Sierpień (2) Lipiec (1) Czerwiec (1) Maj (4) Kwiecień (4) Marzec (4) Luty (4) Styczeń (3)

2015

Grudzień (4) Listopad (4) Październik (5) Wrzesień (4) Sierpień (2)
Archiwum aktualności

Zapisz się do newslettera

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij