Kolorowe tropiki nieopodal Wrocławia

08/02/2018
- Paweł Korczyński

Przyjeżdżacie do Wrocławia i szukacie kolorowych atrakcji. Mamy dla Was świetną propozycję. Niedaleko Wrocławia otwarto miejsce dla dużych i małych, poprawiające nastrój i gwarantujące świetną zabawę.

Papugarnia „Kubuś & Endriu” w Obornikach Śląskich jest największą papugarnią na Dolnym Śląsku. Na miejscu można zobaczyć około 100 papug przeróżnych gatunków.

Nie jest to zwykły pawilon gdzie za szybą lub siatką można podziwiać kolorowe ptaki. Goście spacerują pomiędzy ptakami z możliwość brania ich na ręce, a nawet karmienia.

Małe i duże. Niebieskie, żółte, zielone, czerwone, a nawet białe papugi spoglądają na nas z lin i konarów drzew. Bowiem mieszkańcy Papugarni nie siedzą grzecznie zamknięte w klatkach, ale… latają nad naszymi głowami. Co więcej, siadają na naszych rękach, plecach i głowach. Ptaki są oswojone i przyzwyczajone do obecności ludzi. Lubią się przytulać domagają pieszczot i są bardzo ciekawskie.

Obiekt ten składa się z ponad 150 mkw. przestrzeni dla ptaków, przestronnego lobby oraz sali tematycznej, w której organizowane są także prelekcje dla grup szkolnych oraz zorganizowanych. Dodatkowo w papugarni można także zorganizować przyjęcie okolicznościowe/urodziny dla najmłodszych.

Najpierw egzotyczna przygoda z skrzydlatymi podopiecznymi, a potem zabawa w inspirującej sali w pirackim stylu! Taka wizyta na pewno będzie niezapomnianym przeżyciem nie tylko dla każdego dziecka ale i dorosłego.

Papugarnia czynna jest codziennie od 10.00 do 18.00. Przyjeźcie zatem do nas, zjedzcie pyszne pożywne śniadanie i fruuu... do papugarni. Zapraszamy !!!

2021

Kwiecień (2) Marzec (9) Luty (8)

2020

Grudzień (2) Maj (3) Kwiecień (2) Marzec (2) Luty (2) Styczeń (2)

2019

Kwiecień (1) Marzec (1) Luty (2)

2018

Czerwiec (1) Kwiecień (1) Marzec (1) Luty (1) Styczeń (2)

2017

Grudzień (2) Listopad (1) Październik (2) Wrzesień (1) Lipiec (1) Czerwiec (2) Maj (3) Kwiecień (3) Marzec (2) Luty (2) Styczeń (2)

2016

Grudzień (2) Listopad (2) Październik (1) Wrzesień (1) Sierpień (2) Lipiec (1) Czerwiec (1) Maj (4) Kwiecień (4) Marzec (4) Luty (4) Styczeń (3)

2015

Grudzień (4) Listopad (4) Październik (5) Wrzesień (4) Sierpień (2)
Archiwum aktualności

Zapisz się do newslettera

Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen